WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
Whatsapp Destek!

Tek Kullanımlık Tulum İmalatçıları Leave a comment

Tek Kullanımlık Tulum İmalatçıları

Tulum dendiğinde aslında bizim için tek kullanımlık tulum imalatçıları bu noktada büyük önem taşır. Ürettikleri ürünün yapısı ve kalitesi asıl önemli olandır. Ürün mikro gözeneklere sahip olan malzemeden üretilmektedir. Üretimindeki tasarımlar sayesinde biyolojik kirleticilerden meydana gelen etkilerden koruma sağlar. Ürün üzerinde dokuma manşetlerin bulunması bizim için büyük artıdır.

Tek Kullanımlık Tulum Fiyatları

Tek kullanımlık tulum daha iyi bir konfor sağlamak için yumuşaklık oluşturacak bilek kavraması sağlamaktadır. Bükülme ve çömelme esnasında daha fazla dayanıklılık sağlamak amacıyla bacaklar arasında güçlendirilmiş bir köşe bulunmaktadır. Tek kullanımlık tulum fiyatları ürünün dokusuna göre değişiklik gösterir.Bizim için ürünün alt yapısı kadar hafif olması da önemli hususlardan birisidir. Buna ek olarak yeterli konfor ve hareket serbestliği amacıyla elastik bel ve bilek yapısına da sahiptir.

Tek Kullanımlık Tulum 50 Gram

Tek kullanımlık tulumların ağırlığı da kalitesi kadar önemlidir.Tek kullanımlık tulum 50 gram net ağırlıkta olması ortalama olması gereken bir orandır. Kullanışlılık sağlaması ve ayriyeten ek koruma için sızdırmaz şekilde üretilen rüzgâr kanatları iki taraflı fermuara sahiptir. Ambalajları tekli paket şekilde yapılmaktadır. Dikiş tipleri ise serjli ve bağlı olacak şekilde üretilmiştir. Çift yönlü fermuarı sayesinde bizlere kolaylık sağlar. Materyal olaraktan laminatlar kullanılmıştır. Renk olarak çoğunlukla beyaz tercih edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir