WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
Whatsapp Destek!

Tyvek Tek Kullanımlık Tulum Leave a comment

Tyvek Tek Kullanımlık Tulum

Tek kullanımlık tulumların birçok çeşidi mevcuttur. Tyvek tek kullanımlık tulum kimyasal korucu elbise olarak karşımıza çıkmaktadır. Bahsetmekte olduğumuz bu giysi kişinin sahip olmak istediği konforu hiçbir şekilde etkilemedenprosesi ve ürünü insandan kaynaklanmakta olan kontaminasyona karşı korumaktadır. Koruyucu giysiiçten dikişli olması sayesinde prosesi korumak için oldukça ideal bir yapıdadır.

Tek Kullanımlık Tulum Ankara

Tek kullanımlık tulumlar bizler için birçok düşük konsantrasyon inorganik kimyasallar ve 1 mikrona kadar olan partiküllere karşı koruma kalkanı görevi görür.Bu bariyer özelliği radyoaktif partiküllere karşı bir bariyer özelliği olarak karşımıza çıkar. Tulumlar büyük şehirlerde büyük talep görmektedir. Özellikle tek kullanımlık tulum Ankara başlığı altında ürün erişimi mümkündür. Çalışma ortamlarında bizleri insandan kaynaklanan kontaminasyona karşı korumaktadır Halojen maddeler içerisinde barındırmadığı için kolayca imha edilme özelliğine sahiptir.

Tek Kullanımlık Tulum İzmir

Tek kullanımlık tulumlar yakalı şekilde üretilir. Tek parçadır ve fermuarlı yapıya sahiptir. Ayrıca bel kol ve ayak bilek kısmı elastik yapıdan üretilmiştir. Buna ek olarak radyoaktif ve nükleer partikül koruma yapısına da sahiptir.Ürün tek kullanımlık tulum İzmir başlığı altında bizlere pek çok seçenek sunar. Tulumun genel özelliklerine kısaca değinmek gerekirse ürün için çoğunlukla beyaz renk tercih edilir. Koruma türü ise kimyasal koruyucu uygunluk normuna sahiptir. Son olarak uygulama alanları genel endüstriyel alanlar gibi alanlardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir